Mieć i Być
Prawdopodobnie najbardziej rozbudowana książka o network marketingu w Polsce

Uwaga! W cenie otrzymujesz pakiet: audio-book w mp3 oraz e-book w pdf!

Mieć czy być? - To pytanie, które nieraz zadaje sobie każdy z nas.

Jaka jest na nie właściwa odpowiedź?

ŻADNA! TO PYTANIE JEST BŁĘDNE!

Co by było, gdybyś mógł zarówno cieszyć się dużą ilością wolnego czasu, jak i dobrami materialnymi, fajnymi samochodami, podróżami w najdalsze zakątki świata?

Receptę na takie życie znajdziesz w tej książce, wypełnionej po brzegi skutecznymi technologiami, które wystrzelą Twój biznes w marketingu sieciowym z siłą rakiety prosto do gwiazd.

Pora, abyś Ty też zaczął prawdziwie żyć - a prawdziwe życie to: MIEĆ I BYĆ!


O AutorzeMaciej Wieczorek w ciągu zaledwie 32 miesięcy osiągnął najwyższy poziom liderski w firmie marketingu sieciowego, z którą współpracował, tworząc grupę, w której działało łącznie ponad 20 tysięcy partnerów. Po wielu latach rozczarowań w pracy etatowej, a później jeszcze większych rozczarowań w tradycyjnym biznesie, podjął decyzję, że da szansę network marketingowi, aby sprawdzić, czy faktycznie intensywna praca w tej branży doprowadzi do ponadprzeciętnych rezultatów. Tak też się stało.

W tej książce dzieli się wiedzą zdobytą przez lata na szkoleniach u międzynarodowych trenerów (m.in. Donald Trump, Eric Robbie, Frank Farelly, Andrew T.Austin, Brian Tracy, Michael Perez, Gerhard Walper i inni), abyś Ty stał się kolejną osobą, która będzie mogła wykorzystać w pełni potencjał, jaki w Tobie drzemie.

Już dziś stań się Liderem... Twojego życia!

Inwestycja: 29,90 złotych brutto za pakiet audio-book w mp3 + e-book w pdfTakiej wiedzy, w takich ilościach i w tak dobrej cenie nie daje nikt.

Z książki MIEĆ I BYĆ dowiesz się między wieloma innymi:

Dlaczego marketing sieciowy jest świetnym sposobem, by mieć i być

Czy pieniądze psują człowieka?

Dla kogo jest biznes MLM i co on daje?

Skąd tyle złych opinii o tak doskonałej branży?

Jak robić marketing sieciowy profesjonalnie i nie utracić znajomych?

Skąd brać nowych partnerów do współpracy?

Skąd NIE BRAĆ nowych partnerów do współpracy?

Jak radzić sobie z obiekcjami?

Jakie statystyki poprawią znacząco Twoje wyniki?

Jak budować swoją markę na żywo i w internecie?

Czym są Zeszyt Odmów i Zeszyt Depresji i jak mogą wynieść Twój biznes na wyżyny?

Co potrzebujesz umieć, by w krótkim czasie osiągnąć ponadprzeciętny sukces?POBIERZ BEZPŁATNY FRAGMENT I SAM OCEŃ, NA ILE CI SIĘ PODOBA!DLA KOGO JEST TA KSIĄŻKA?

Dla tych, którzy chcą przyspieszyć swoje struktury w branży network marketingu
Dla tych, którzy są już liderami i chcieliby pomóc swoim ludziom też się nimi stać
Dla tych, którzy nie wiedzą jeszcze, czym jest MLM i chcą się tego dowiedzieć od praktyka
Dla tych, którzy aktualnie mają złą opinię o tej branży, ale bardziej niż własna opinia, szukają prawdy i chcą ją zobaczyć od środka
Dla początkujących, którzy chcą osiągnąć wielku sukces w network marketingu

DLA KOGO NIE JEST TA KSIĄŻKA?

Dla ludzi, którzy - mimo że nie włożyli CHOCIAŻBY 1000 godzin w pracę w network marketingu, to jednak "wiedzą", że on nie działa i nie chcą poznać prawdy
Dla tych, których network marketing po prostu w ogóle nie interesuje i nie chcą się nim zainteresować

OPINIE

Książka "Mieć i Być" jest po prostu rewelacyjna. Autor pisze językiem, który jest zrozumiały dla każdego. Zasady opisane w tej książce są swego rodzaju samouczkiem tego jak osiągnąć sukces w marketingu sieciowym.

Obojętnie czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z branżą MLM czy jesteś już na zaawansowanym etapie to i tak w obu tych przypadkach jestem pewny, że wyciągniesz z niej sporo cennej wiedzy dla siebie, która pozwoli Ci jeszcze bardziej przyśpieszyć.

Z całego serca polecam książkę jak i cenne wskazówki człowieka sukcesu jakim jest Maciej Wieczorek.

Adam Przemyk - lider branży MLM

--------------------------------------

Najprostsza, napisana ludzkim językiem instrukcja obsługi.
Krok po kroku, zdobyte doświadczenie Maćka i jego przyjaciół prowadzi nas w tym biznesie, pozwalając zrozumieć wiele rzeczy które wydarzą się po drodze.

Dla osób które postanowią osiągnąć coś więcej niż tylko posiadanie wysokiej jakości produktów, książka powinna być obowiązkowo dołączona do zestawu startowego.

Aleksander Waloszek - właściciel firmy budowlanej

--------------------------------------

Zanim napiszę swoje słowa uznania dla tej książki chciałbym Ci powiedzieć że czytałem już wiele książek, jestem praktykiem MLM i obserwuje tą działalność z bliska - od środka.

Wyobraź sobie że w Twojej głowie jest zasiane pewne ziarno które przyniesie Ci owoce - w zależności jak będziesz o nie dbał. Czytając wiele różnych książek podlewasz to ziarno różnymi informacjami, które przynoszą różne owoce. Jeśli przez ostatnie 2 lata robiłeś coś to dziś masz efekt tego co zrobiłeś. Jeśli jest to dobre, to znaczy że robisz dobrze. Jeśli jednak oczekujesz innych rezultatów, należy zmienić działania.

Czytanie książki Macieja Wieczorka Mieć i Być jest jak podlewanie ziarna najczystszą wodą jaka może istnieć która warunkuje najlepszy rozwój. Zaczynając od podstaw, kończąc na pięknych owocach..

Wojciech Nowak - Perłowa Orchidea FM Group

Już teraz naucz się, jak mieć i być!
Zarezerwuj swój egzemplarz książki i błyskawicznie wprowadź wiedzę w życie, aby zacząć z niego jak najlepiej korzystać!


Inwestycja: 29,90 złotych brutto za pakiet e-book w pdf + audio-book w mp3)